Sztuka blogowania Blogowanie na serio Sztuka blogowania
Bartek 10.02.2021

Jak stworzyć własną stronę internetową lub portfolio?

Dzisiejsza rzeczywistość jest taka, że ​​każdy musi mieć własną witrynę internetową. To bardzo duży problem, jeśli podoba nam się to, co widzimy w Internecie. Dostępnych jest wiele bezpłatnych opcji, ale która strona internetowa będzie działać najlepiej w każdej sytuacji?

Zacznijmy od tego, że przedstawione powyżej opcje są nie tylko statyczne i statyczne, ale także dynamiczne. Nowoczesna strona internetowa musi być responsywna, czyli responsywna do rozmiaru i położenia okna przeglądarki. W ten sposób będziemy mogli "tchnąć" nowe życie w serwis, dzięki czemu będzie on w pełni funkcjonalny i dostosowany do naszych potrzeb. Oczywiście cena takiej strony jest dość wysoka. Tym bardziej, że wiele osób nie ma środków na opłacenie responsywnej strony i nie zobaczy rezultatów. To duży błąd popełniony przez właściciela serwisu. W takiej sytuacji jedynym rozwiązaniem jest stworzenie nowej strony internetowej - takiej, która będzie reagowała na wielkość okna przeglądarki.

Strona responsywna - jak to zrobić?

Pierwszym krokiem, jaki powinniśmy zrobić, jest stworzenie nowej strony internetowej, czyli takiej, która będzie zupełnie inna niż ta, którą znamy z innych porównywalnych witryn. Możemy go stworzyć z różnymi układami, z różnymi treściami i różnymi interfejsami. Możemy również zmienić wygląd danej strony. Możemy przerysować lub umieścić na czarnej liście określone części strony, możemy zmienić kolor tła itp.


Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tagi: która, statyczne, nowej, strona, internetowa liturgia godzin, internetowa apteka, internetowa tv- polska telewizja onlay, internetowa ws, internetowa strona pacjenta,